16 октомври, 2019

Радио

Изгледа дека на Цеца Ражнатовиќ и здосади да има долга коса која е нејзин заштитен знак, па се одлучи на драстичен чекор!

Таа ја скрати својата коса. Погледнете како изгледа сега:

Ceca se ošišala na paž

 

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Цеца драстично ја смени фризурата!
Горе