24 јуни, 2019

Радио

Откако зачекори во втората половина од трудничките денови, српската поп звезда Наташа Беквалац не се појавува во јавноста, а вешто се “крие” и на социјалните мрежи па така обожувателите немаа можност да видат како изгледа познатата трудница.

Се до сега.

Имено, таа реши да ги почести фановите на Инстаграм, објавувајќи фотографија во деветтиот месец од бременоста. Сите се воодушевени како таа изгледа, па доби многу комплименти.

💓🤰🐷🍦🍧🍨🍮🍩🍭🍬🍫🍰🎂🍼

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Српската барбика неодамна реши за новото поглавие во животот да има и ново окружување, па така го издаде станот во Белград во кој живееше со ќерката Хана и сопругот Лука Лазукиќ и се пресели во Нови Сад.

Се е подготвено за доаѓањето на бебето кое ќе се вика Катја.

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Фановите воодушевни: Наташа Беквалац конечно покажа како изгледа во деветтиот месец од бременоста
Горе