Лепа Лукиќ состави тестамент: Меѓутоа, ПОСТОИ ЕДЕН УСЛОВ за наследникот!

9 мај, 2018
5

Познатата фолк пејачка се погрижи доживотно да и обезбеди удобност на својата мачка Маза. Кралицата на народната музика во тестаментот кој неодамна го напиша го услови својот наследник да може да располага со нејзиниот имот под услов да се грижи за Маза.

“Маза има 3 години и навистина е посебна. Добра е и паметна. С плашам да не отидам на оној свет пред неа па да остане без грижата на која е навикната. Затоа во мојот тестамент во кој својот имот му го оставам на внукот, го условив да се грижи за Маза” – изјави Лепа за магазинот Глорија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris