18 февруари, 2019

Радио

Миа Борисављевиќ настапуваше заедно со нејзиниот избраник и колега Бојан Грујиќ на еден познат белградски сплав. Сексипилната пејачка дојде на нејзиниот настап облечена во модерен жолт мини фустан со виолетови детали, деколте кое ги потенцира бујните и сочни атрибути на пејачката и жолти сандали.

Ултра згодна и привлечна до коска, Миа покажа каква секси линија има.

Двојката најпрвин им позираше на фоторепортерите по што журката започна и траеше длабоко во ноќта, во која можеше да се слушне како песната од сплавот се ори се до зори!

mia-borisavljevic-i-bojan-grujic-2-830x0

mia-borisavljevic-i-bojan-grujic-3-830x0

mia-borisavljevic-i-bojan-grujic-1-830x0

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Миа Борисављевиќ изгледа неверојатно секси и после породувањето
Горе