5 август, 2020

Наскоро бившиот сопруг на Наташа Беквалац со години пробуваше да стане познат во шоу-бизнисот, но тоа не му појде од рака се додека не заведе една од најуспешните и најубавите музички sвезди.

На насловните страни најпрво се појави како нејзин сопруг, а набрзо потоа и како насилник кој штотуку породената Наташа ја претепа во ноќта помеѓу 13. и 14. април во нејзиниот стан на Дедиње, поради што против него е подигнато обвинение.

Пред вас е неговата фотографија која ја објави женското списани Космополитен.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Шоубиз // Се за слава: Лука Лазукиќ се сликаше гол до половина
Горе