3 јуни, 2020

Милица Павловиќ заедно со Аца Лукас го сними дуетот “Кидаш ме“. Тие порачаа дека веруваат во оваа песна и дека се надеваат дека ќе најде пат до срцата на публика.

Милица и Аца за оваа песна снимија и спот. Во спотот Милица Павловиќ цело време се појавува со пиштол во рацете. На крајот му се заканува на Лукас, но пука во самата себе.

1528713742725-clipboard14-830x0-1

На последната сцена таа лежи и гола и ранета пред Лукас и се уште со пиштол во рацете.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Шоубиз // Сега е и официјално! Милица Павловиќ се соблече гола за Аца Лукас
Горе