Сите зборуваат за нејзиниот настап: Дуа Липа го засени финалето на Лигата на шампиони

28 мај, 2018
11

Пред на фудбалскиот терен да се сретнат Реал Мадрид и Ливерпул, актуелната ѕвезда настапи со свои хитови,на финалето на Лигата на шампионите.

Десетици танчарки ја придружуваа 22-годишната пејачка која потекнува од Косово додека ги пееше „One Kiss“, „New Rules“, „No Lie“ и „Be The One“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris