22 март, 2019

Радио

Фолк ѕвездата Светлана Ражнатовиќ има болна тајна што ја чувала со децении. Шокантна исповед на Светлана Цеца Ражнатовиќ објавија српските медиуми.

Цеца како што е познато има две деца, Вељко и Анастасија. Нивниот живот таблоидите во соседството го следат во минута, но, во јавноста не се знае дека Цеца била бремена и пред да го роди синот Вељко.

По тоа, иако имала само 22 години не можела да затрудни. Затоа и било направено вештачко оплодување.

Така со упорност и инвитро на сопругот Жељко Ражнатовиќ – Аркан му родила две деца.

Како што пишуваат медиумите вештачкото оплодување на Цеца го направил најпознатиот гинеколог Миленко Пророчиќ кој работел на гинеколошката клиника во Белград, а бил и професор на Медицинскиот факултет.

 

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Со години го криеше ова од јавноста: Откриена најболната тајна на Цеца
Горе