Сораја заработувала уште во средно: Им наплаќала на соучениците за…

8 мај, 2018
10

Српската старлета Сораја Вучелиќ се присети на првите пари што ги заработила, и како што сама истакнува тоа се случило уште додека одела во средно училиште.

Имено, Вучелиќ откри нешто што многумина ќе изненади, а тоа е дека првите пари ги заработила од џепарлакот на своите колеги од училишните клупи.

„Смешно е што после толку години се сетив на тоа. Интересно е што бев најдобра во средно по одредени предмети. Кога имавме контролни задачи, јас во замена за пари прво им ја правев контролната на одредени ученици од класот, а потоа за себе. Па после некој нека се сомнева дека умот се вреднува и почитува“, раскажа Сораја.

Таа секако не се сеќава колку точно наплатувала за пишувањето на контролните задачи, но секако се сеќава колку пари вкупно заработила.

„Ги потрошив парите на мобилен телефон „моторола“ на преклоп“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris