24 јуни, 2019

Радио

Родителите на четири деца знаат колку е тешко да одвоите време кое можете да му го посветите на својот партнер. Истата мака ја делат и славниот фудбалер Крисијано Роналдо и неговата избраничка Георгина.

Crear contigo el amor y hacer contigo la vida

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Сепак, сега тие решиа детскиот плач да го заменат со малку скијање и уживење во базен. Sвездата на Реал Мадрид направи краток одмор од фудбалот и својата девојка ја одведе на патување на планина.

Amor infinito 💖

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Дел од нивниот одмор Георгина го подели со фановите на својот Инстаграм профил.

☃️❤️☃️ Maravillas de la naturaleza…

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

А Роналдо покажа дека е вистинско уживање на снегот и во џакузи.

Amazing day❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Вака изгледа кога Роналдо ќе и подготви романтично изненадување на Георгина
Горе