20 февруари, 2019

Радио

Српскиот пејач Владо Георгиев, стана татко втор пат. Тој на „Твитер“ објави дека добил ќерка која ќе се вика Елена. Владо и неговата партнерка веќе ја имаат ќерката Софија.

993035_vlado-georgiev-milica-samardzija-cerka-sofija-porodiliste_ff

 

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Владо Георгиев по втор пат стана татко: Се роди малата Елена
Горе