Кинеска диета за многу брзи резултати

17 јули, 2018
9

Првата седмица секој ден се јаде само три јајца и три портокали и се пие зелен чај, во текот на целот ден, распоредувајќи ги како ви одговара на вас. Втората седмица секој ден овесна каша со јогурт и зелен чај. Третата седмица варен зеленчук со маслиново масло и зелен чај.

Оваа диета е многу тешка за исполнување првата седмица. Бидејќи диетата во потполност ги исклучува производите од животинско потекло се налага и следните 22 дена да не се јаде месо, а останатата храна што ќе ја јадете да биде умерена, за да не ги вратите повторно килограмите што сте ги изгубиле по време на диетата. Со запазување на правилата на оваа диета можете да изгубите и до 15 килограми.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi