Тренд за лето: Цветни штикли

18 јули, 2018
2

Високите температури и летните сончеви денови се незамисливи без цветниот дезен на облеката.

Но, зошто да не пробате да го носите во облик на штикли?

Цветниот дезен, повеќе од било кој останат, зрачи со женственост, а кога ќе се најде на стапалата само ќе го нагласи нивниот сексапил.

Секој еднобоен фустан ќе го доведе до модно совршенство, исто како и елегантните панталони, бели кошули и минималистички туники.

Ќе се заљубите во барем еден пар со сигурност: