5 август, 2020

Лондонските трендови не престануваат да не воодушевуваат со своите модни комбинации.

Во Лондон оваа недела се одржуваше Лондонската модна недела, каде што имавме можност да ги видиме колекциите на нашите омилени дизајнери, како што се Викторија Бекам, Ердема и многу други, како и првата колекција на Рикардо Тисциј за Burberry.

Освен одличните колекции, со своите модни комбинации нѐ воодушевија и лондонските трендсетерки.

Од тренди примероци до популарните предимензионирани патики, во продолжение ви откриваме некои од нашите најомилени модни комбинации од улиците на Лондон.

View this post on Instagram

thanks for having me @ryanlostudio ?

A post shared by MADDI WATERHOUSE (@maddiwaterhouse) on

Остави коментар

Почетна // Life Story // Што се носи овие денови на улиците на Лондон?
Горе