Што ќе се случи ако ги ставите нозете во млеко со сода бикарбона!?

30 април, 2018
8

Што ќе се случи ако ги ставите нозете во млеко со сода бикарбона!?

Доколку немате време и пари за педикир, ова е еден совршен рецепт кој можете да го направите и сами. Се што ви е потребно е легенче, млеко и сода бикарбона, а потоа чекајте го резултатот!

Погледнете го видеото …

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi