11 август, 2020

Актерката и пејачка Џесика Симпсон неодамна стана мајка на трето дете, а таа роди прекрасно девојче, Бирди Меј.

За време на бременоста, Џесика имаше здравствени проблеми, имаше голема борба со килограмите, и за два месеци беше хоспитализирана дури четири пати. Сепак, сега е сè зад неа, бидејќи ужива во мајчинството.

Бидејќи во моментот го слават Велигден и сѐ e во празнично расположение, Џесика објави фотографија од бебето, но и од остатокот од семејството, а сите позираа во облека со цветен дизајн.

View this post on Instagram

Birdie Mae Johnson

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

View this post on Instagram

Happy Easter from the Johnson Family, Party of 5! ???

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Актерката за прв пат го покажа нејзиното девојче: Бебето во цветното фустанче ги украде сите срца
Горе