11 август, 2020

Дали е возможно?

44-годишната холивудска актерка, Анџелина Џоли, повторно се најде во центарот на вниманието, но овој пат не заради нејзината филмска улога или нејзините деца, туку поради, благо речено, неочекуваната романса. Според американскиот таблоид Womanена, актерката е во среќна врска со својата колешка, 32-годишната Еван Рејчел Вуд.

И покрај фактот дека холивудската дива имаше неколку бракови со познати мажи од филмската индустрија, се чини дека таа конечно реши да сврти нов лист, а за сето ова, медиумите ги извести извор близок на актерката. „Иако приватниот живот сака да го чува за себе, таа им призна на неколку пријатели дека по последниот разводот од Бред Пит, дека завршила со машкиот род“, изјави истоимениот извор, кој потоа поблизу ги открива неверојатните околности под кои се родила искрата меѓу двете актерки. „Магнетската привлечност се случи пред десетина години на настанот на кој присуствуваа и двете убавици во друштво на нивните подобри половини, па Анџелина дојде со Бред, додека Еван се појави со пејачот Мерилин Менсон, а остатокот е историја“, открива анонимниот извор.

„Со сигурност може да се каже дека тоа беше љубов на прв поглед, но и двете беа во среќни врски и мораа да ги потиснат своите чувства, но на крај судбината ги спои и сега конечно можат да уживаат во меѓусебното друштво“, додаде изворот. И покрај бомбастичниот наслов на американскиот таблоид, ниту една актерка од актерките не дала изјава за тврдењата дадени на медиумите, па во овој момент сè уште е сомнително колку е вистинита целата приказна.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Анџелина Џоли повторно во среќна врска
Горе