4 јуни, 2020

Cristiano Ronaldo и неговата избраничка, Georgina Rodriguez, како и нивното прекрасно семејство, го привлекуваат вниманието на светската јавност, која го следи секој нивен чекор. Сепак, тие не се здобиваат со популарност од скандали, туку се посветени на мирен, семеен живот, и затоа секојдневно се здобиваат со нови фанови и симпатии.

Имено, семејството на Ronaldo беше распеано додека се возеше во автомобилот, а ѕвездата на Јувентус своите гласовни способности ги сподели со милиони следбеници на Instagram.

View this post on Instagram

Cantores ?????

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Кристијано под видеото напиша „Cantores“, а распеаното семејство е наградено со повеќе од 9 милиони лајкови.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Cristiano Ronaldo и Georgina повторно покажаа дека имаат совршен однос
Горе