16 октомври, 2019

Радио

Викторија и Дејвид Бекам организираа голема прослава за новогодишната ноќ, за која не жалеа пари, со цел да биде сè на највисоко ниво. Славениот фудбалер и модната дизајнерка организираа новогодишна забава за семејството и за најблиските пријатели, за што потрошија повеќе од 40.000 евра, пренесуваат странските медиуми.

View this post on Instagram

Turkey perfection 🎄 @gordongram

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Она што привлече дополнително внимание е дека најстариот син, Бруклин, на прославата ја донесе и неговата нова девојка, манекенката Хана Крос, со која се забавува неколку месеци.

View this post on Instagram

Happy new year ❤️

A post shared by bb🌷 (@brooklynbeckham) on

Како што објавија, Бекамови само за спектакуларниот огномет на прославата потрошиле повеќе од 5.000 евра.

Остави коментар

Почетна // Забава // Големо семејство – голема прослава: Бекамови потрошија цело богатство за новогодишната забава
Горе