Кланот Kardashian – Jenner ќе добие нов член?

1 јули, 2019
aaaa

Најмладата сестра од кланот Kardashian-Jenner, Kylie, во неколку наврати изјави дека би сакала да и подари брат или сестра на нејзината едногодишна ќерка Stormi, и се чини дека нејзината желба наскоро ќе се реализира.

Имено, нејзината сестра Khloe го прослави својот 35-ти роденден и видеото од својата роденденска забава го сподели со обожавателите на Instagram.

И додека таа ги споделуваше впечатоците за нејзината забава, во позадина, една од сестрите довика дека е бремена.

Фановите тврдат дека тоа била Kylie и дека таа и Travis Scott, наскоро ќе добијат уште едно дете.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi