18 февруари, 2020

Радио

Без разлика дали ќе ги следите или припаѓате на групата која верува дека ерата на Кардашијан уништи многу вредности и лошо се одразува на милиони млади, едно е сигурно – тие се вистинска машина за правење пари.

Ова го докажа Ким Кардашијан, која вчера лансираше колекција со корсети за жени со сите облици и големини, и за само неколку минуту заработи два милиони долари.

Колекцијата „SKIMS“ беше пуштена во продажба, а сајтот беше блокиран поради преголемата посета, пренесува американскиот портал „TMZ“.

Остави коментар

Почетна // Забава // Машина за правење пари: Ким Кардашијан заработи нови милиони за само неколку минути
Горе