14 август, 2020

Ким Кардашијан Вест (38) на овогодинешната Мет Гала носеше корсет, поради кој не може ниту да оди во тоалет затоа што и беше премногу тесен. Во новата епизода на реалното шоу кое го следи нејзиниот и животот на нејзините сестри, таа ги открива маките низ кои поминала.

Старлетата облече корсет, односно тројца мажи и помогнаа да го облече.

“Ќе биде проблем ако морам да одам во тоалет. Минатата година имав метален фустан, па ги раширив нозете кога одев во тоалет. Ако се чувствувам тека морам да одам во тоалет, мислам дека ќе уринирам по себе, па нека една од сестрите ме избрише, исуши. Воопшто не се шегувам “, искоментира Ким.

Имено, Кардашијан имаше тесен корсет во кој едвај можеше да се движи, па и се извини на Ана Винтур (69), организаторката на Мет Гала.

„Ана, ако не седнам на вечера, сега знаеш зошто. Ќе шетам наоколу, ќе се дружам, но не можам да седнам“, и рекла Ким.

View this post on Instagram

?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Во новата сезона на реалното шоу Ким откри колку е арогантна: На сестрите им нареди да ја прават оваа грда работа!
Горе