17 јули, 2019

Радио

Иако требаше да настапи на овогодинешните Греми награди, Ариана Гранде, поради несогласувања го откажа својот настап. Сепак, тоа не ја спречи да се подготви како да ќе оди по црвениот тепих и ќе добие награда. За оваа пригода, пејачка требаше да ја облече познатиот дизајнер Зак Посен, а за оваа балска тоалета да не ги изгуби своите 5 минути слава, Ариана одлучи дома да направи серија фотографии со гламурозна шминка, фризура, накит и фустан.

„Кога Зак Посен само за тебе ќе направи фустан , не е важно дали настапуваш или не“, напиша Аријана под фотографијата.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Остави коментар

Почетна // Забава // Ariana Grande доделувањата на Grammy ги гледаше од дома во свечена тоалета
Горе