Ким Кардашијан на Мет Гала се појави во фустан кој е правен осум месеци

8 мај, 2019
kim

За најпопуларниот моден настан во годината, ѕвездите од светот на модата, филмот и музиката се подготвуваат со месеци за да заблескаат на црвениот тепих.

Од ријалити ѕвездата Ким Кардашијан се очекува многу, но се чини дека овој пат таа успеа да ги надмине сите очекувања.

Таа Мет Гала забавата се појави во  скапоцена креација на Тери Муглер, која ја подготвувала дури осум месеци. Постигнатиот ефект беше неверојатен – Ким изгледаше како тукушто да излегла од вода, а исто така се потруди и за забавата подоцна – таа одбра син тесен фустан, кој ги истакнува нејзините облини, а нејзиниот изглед го надополни со сребрена перика.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi