28 март, 2020

Радио

Пејачката и актерка се одлучи за овој впечатлив модел во две нијанси.

Џенифер Лопез ретко се облекува незабележително, но нејзиниот неодамнешен избор за Модната недела во Милано е навистина уникатна. Пејачката и актерка, се појави со капа која беше толку висока и голема што ја скори целосно од фотографите и исто така ја издолжи цели 30 сантими.

50-годишната поп sвезда пристигна во модната престолнина на Италија во четвртокот попладне за да присуствува на модните ревии, облечена во модна комбинација директно од пистата, бидејќи на крајот на краиштата, таа е Ј.Ло. Sвездата на филмот “Hustlers” носеше сјаен бебе розов шифон со асиметричен набор на предниот дел.

Таа ја искомбинира облеката со чевли за брендови Луцит и една од нејзините многу сакани торби Хермес Биркин, а во центар на вниманието на овој настан беше, секако: висока шапка. Брендот на шапката е непознат, но веруваме дека можете без оваа информација.

Остави коментар

Почетна // Забава // Кој се крие зад оваа голема шапка?
Горе