3 јуни, 2020

Модните инфлуенсерки се вљубени со овие модели на чевли и полу-сандали, што значи дека овие модели наскоро ќе станат хит и на улиците.

Опсесијата за чевли често нè води до нови, но помалку познати брендови кои создаваат генијални чевли со висококвалитетен и иновативен дизајн.

Од минималистички модели во изведбата на брендовите како што се Sania D’Mina и Idé Fixe, плетените чевли Souliers Martinez за кои претпоставуваме дека ќе бидат еден од главните хитови за ова лето, до гламурозните чевли на Amine Muaddi.

View this post on Instagram

saniadmina.com #saniadmina #walkindmina ?

A post shared by sania d'mina ? (@sania.dmina) on

View this post on Instagram

Sevilla pump in black hand laced leather

A post shared by MARTINEZ (@martinez) on

Остави коментар

Почетна // Life Story // Чевли во тренд: Овие модели ќе бидат хит во 2019. година
Горе