Irina Shayk и Gigi Hadid во новата верзија на „Dynasty“

3 јули, 2019
mm

Зa Moschino

Сјајни материјали, ретро туш на очите и златните обетки – новата кампања на Мошин, посветена на колекцијата есен-зима, ги слави 80-тите години.

Steven Meisel, креативниот директор на куќата Jeremy Scott ја постави задачата: повеќе емоции и живописни бои. Кој е резултатот? Кампањата потсетува на трагичните ликови од драма серијата „Dynasty“, во која глумат Irina Shayk (во улога на сопруга на сопственикот на вилата), Gigi Hadid (во улогата на позитивка со најдраматични сцени) и Joan Smalls (во улога на заводничка и љубовница). Со нетрпение ја очекуваме целосната верзија!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi