Колку помала, толку подобра: Какви ташни носиме оваа сезона?

31 мај, 2019
т

Моментално во тренд e ташните да ги носиме во рака, околу половината или преку рамо, а тие се толку минијатурни што најчесто можеме да ги ставиме само најосновните работи – телефон, паричник и клучеви.

Малите ташни претставуваат голем тренд. За многу жени незамисливо е да имаат ташна во која едвај можат да го стават паричникот, клучевите и мобилните телефони, но ако ја следите модата, заборавете за практичноста.

Најинтересни се ташните со светли бои и необични форми (сладолед, еднорог, балони), како и мрежастите, ташните од пердуви или дрво, со циркони или мали камчиња.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi