16 октомври, 2019

Радио

Конечно практичен додаток!

Модните додатоци всушност се чиста декорација. Големите обетки изгледаат неверојатно, но не се многу практични. Големите и масивни ланчиња, исто така. Сепак, трендовите во накитот можат да бидат возбудливи, но исто така и несомнено практични.

За претстојната летна сезона, синџирите за очила за сонце станаа тренд во накитот, исто како и ланчињата и обетките. Покрај тоа што ги чуваат вашите очила на безбедно – тие се идеални за оние денови кога брзате внатре – надвор одново и одново.

View this post on Instagram

Alfresco dining with @_yanyanchan #lucyfolk

A post shared by Lucy Folk (@lucy_folk) on

Остави коментар

Почетна // живот // Тренд за ова лето: Очила за сонце со синџир
Горе