17 февруари, 2020

Радио

Актерката Nataliе Portman речиси една деценија е заштитно лице на луксузниот бренд Dior, а во најновата кампања ја рекламира Dior Forever, подлогата за нега на кожата.

Американската актерка носи златни панталони и горен дел дизајнирани од Maria Grazia Chuiri, а потоа, со цел да покаже дека подлогата совршено одговара со тонот на кожата, се појавува топлес.

Остави коментар

Почетна // живот // Natalie Portman: Топлес за новата кампања на Dior
Горе