А МОЖЕ И ВАКА! Анастасија Ражнатовиќ ги воодушеви своите следбеници, еве како се подготвува за претстојните празници! (ВИДЕО)

24 декември, 2020
maxresdefault

Ја негува традицијата.

Евидентно е дека за својот изглед се грижи младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ, па со редовно негување на кожата, тренира и гледа што внесува во своето тело.

Сега таа откри дека пости во пресрет на празникот, но ужива и во ваква храна, а од нејзиното мени денес тече вода од уста!

Вкусно, посно, но и здраво … Па, не е ни чудо што „убива“ како изгледа!

Религијата и верските обичаи отсекогаш биле почитувани во домот на Ражнатовиќ и се чини дека Анастасија се обидува да ја негува таа традиција.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi