Александра Пријовиќ засени сè со новиот стајлинг:Лепа Брена и го кажа ова! (ВИДЕО)

11 октомври, 2020
алекс

Така е и овој пат. Имено, Александра за настап избра огнен комбинезон од црвена етапа со светки, како и ремен кој и го истакнуваше тесниот струк. Она што ги воодушеви многумина е тоа што Пријовиќ покажа и дел од стомакот.

„Совршена“, „Убава жена“, „Зборовите се излишни“, беа дел од коментарите, додека нејзината снаа Лепа Брена под објавата напиша „Meow“, со разни емотикони.