Анастасија својот нов дом го крие многу вешто но овој детал што го пропушти многу кажува…!

16 декември, 2020
anastasija


Дали најновата снимка на пејачката кажува нешто?
Сите сакаат да знаат како живее Анастасија Ражнатовиќ, каде го поминува своето време и со кого се дружи, а во прилог на тоа зборува и бројот на нејзините следбеници на социјалните мрежи.

Анастасија се обидува да не зборува многу за нејзиниот приватен живот и интимни детали, и тој дел да го задржи за себе.
Познато е дека таа живее во Нови Сад со своето момче Џорџ, но не и како изгледа нивниот дом.

Нејзиното последно стори на Инстаграм откри мал детал кој привлече внимание на многумина.
Видеото од лифтот даде многу причини да се мисли дека токму тоа е зградата во која живее Анастасија со своето момче, но не можеме да го тврдиме тоа со сигурност.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris