АНАСТАСИЈА ЗБОРУВА ЗА ТАТКО СИ – ДОАЃА ВО МОИТЕ СОНИШТА! Пејачката откри досега непознати детали од своето детство!

19 октомври, 2020
383956_screenshot-2020-10-18t145508.333_f

Ја отвори душата!

Анастасија Ражнатовиќ, како гостин во емисијата „Сцениерање“, за прв пат зборуваше за апсењето на нејзината мајка и фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ во акцијата „Сабја“, која следеше по атентатот врз премиерот Зоран ЏинЏиќ.

Анастасија откри колку било тешко нејзиното детство без нејзиниот татко Жељко Ражнатовиќ Аркан.

– Во периодот кога мајка ми имаше затворска алка на ногата, Вељко и јас бевме преместени во Кипар поради целата потера. Паднав во депресија, не ми беше грижа, тешко ми беше. Само барав спас, да ја пополнам таа празнина со храна. И едноставно, ми беше тешко да се вклопам, сè беше црно, темно, само јадев. Толку се здебелив, што мајка ми едвај ме препозна кога се вративме – вели таа, а потоа додаде дека Аркан доаѓа во нејзините соништа.

– Често го сонувам и во тие соништа секогаш се појавува на еден ден, потоа заминува, исчезнува. Немаше ништо посебно што му реков. Едноставно не се одделував од него, постојано го гушкав велејќи: „Можеш ли да останеш уште малку?“ Не знам како е да се има татко, па ајде да споредиме како е да растеш без него. Но, ни беше тешко кога бевме деца. Особено Вељко. Тој никогаш немал татко во тие машки работи, за да може да се потпре на неговиот татко. Но, беше доста тешко и за мајка ми. Никогаш немала грб, па сите удирале по неа со камења. Лесно е да се нападне жена која е самохрана мајка – призна пејачката во споменатото шоу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum