„Би ја убил“: Кристијан Голубовиќ во Амиџи шоу – публиката занеме од шок!

21 октомври, 2020
384676_k_f


Вечерва гости на Огњен Амиџиќ во емисијата „Амиџиќ шоу“ се учесниците на „Задруга“ Кристијан Голубовиќ, Пола Хублин, Сања Станковиќ, Моника Хорват и Милан Јанковиќ Чорба, кои одговорија на интересни прашања од водителот на почетокот на собирот во студиото ТВ Пинк. Првиот беше упатен до Кристијан, кој едвај реши да одговори.

– Дали повеќе сакате да делите ќелија еден месец со Кулишиќ или Станија?!

– Огњен беше заинтересиран, а Кристијан беше неодлучен. – Одвратно е што Ивана би ме убила поради оваа втора опција и јас не би преживеал со Кулишиќ сигурно – или би ме убиле или би ги убил, јас би умрел од нив! Ајде да ја избереме Кулишиќ, би било поинтересно – избра Кристијан.


Сања Станковиќ искрено призна дали повеќе би сакала да биде со Анѓело Ранковиќ или Фран Пујас.

– Со Фран. Анџело е мој пријател, и ми се допаѓа Фран. Сепак, никој не може да ме поврзе мене и него … Имав различни момци во мојот живот. Ги сакам оние негови очи, кога тој ме гледа и се насмевнува, се пресекувам! Тој има енергија што ме радува – рече таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort