Цеца никогаш не изгледала подобро! Фотографирана во кратко сино здолниште и разбушавена коса

14 септември, 2020
Ceca

Иако отсекогаш важеше за една од најатрактивните пејачки на домашната музичка сцена, се чини дека Светлана-Цеца Ражнатовиќ никогаш не изгледала подобро. Секогаш елегантна и средена, пејачката неодамна објави слика во тренерка или, како пред неколку дена на аеродромот, во фармерки. Сепак, коментарите под последната објава на Инстаграм покажуваат дека нејзините обожаватели најмногу сакаат да ја гледаат средена.

Пејачката беше фотографирана во син фустан, а носеше елегантни розови кадифени влечки. Покажа совршена линија, но она што привлече најмногу внимание е нејзината разбушавена бујна коса.

View this post on Instagram

💗💗💗

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on