Цеца oстава без здив со новата НЕВЕРОЈАТНА КОМБИНАЦИЈА: Како да испаднала од бајка, сè блеска… (ВИДЕО)

8 септември, 2020
ceca__45rodjendan__140736__photo_E-Stock_ivan_dobricic-e1595061032795

Пејачката изгледа божествено …

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ сподели видео на Инстаграм кое ги остави сите без здив.

Имено, таа беше на едно снимање, имаше убави розови сандали на нејзините нозе, а имаше облечено од фустан од сребро, па изгледаше како да испаднала од некоја бајка.

„Божествена жено“, „Совршена“, „Божица“, „Не ми добро од ова совршенство“, „Изгледаш како да имаш 25 години“ се само некои од коментарите, а пејачката навистина изгледа божествено.