ЦЕЦА СЕ ОГЛАСИ ОД КИПАР ПА ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ! Таа јавно испрати брутална порака: Вие не ме навредувате, вие ме замарате

3 октомври, 2020
2231131_ceca-3-damir-dervisagic_ls

Светлана Цеца Ражњатовиќ отпатува за Кипар, а на својот инстаграм профил објави и упати брутална порака.

Имено, Цеца им се обрати на сите луѓе кои ја навредуваа и испрати силна порака:

“За да ме навредиш, прво мора да ми значиш. И бидејќи не ми значиш, тогаш не ме навредуваш туку ме замараш”, беше напишано во објавата на Цеца.