Чудна изјава на Игор Којиќ: На кого сопругот на Северина упати тешки зборови?

30 октомври, 2020
севе

Игор Којиќ сподели неколку фотографии на Инстаграм, а посебно се истакна една реченица.

Имено, спортскиот менаџер и неговата сопруга го следеа Инстаграм профилот на Бисерот од Метохија, каде беше истакнато дека неговата цел е да ги запознае луѓето со Велика Хоша и другите населени места во Косово и Метохија. Којиќ го следи и профилот, Пораки на Светите Отци.

Игор стана поактивен и објави видео на Инстаграм кое го нарече „рај на земјата“, а потоа испрати силна порака, „Не дозволувајте да бидете контролирани од вашето минато, пари, негативни луѓе и волк во кожа од јагне“, ја сподели фотографијата со интересна реченица.

Многумина беа заинтригирани на кого Којиќ ги упати овие зборови, бидејќи со месеци се шушкаше за проблемите во неговиот брак со Северина. И последната фотографија на Игор беше интересна. Тој стави анимација на јаболко што изгледа совршено во огледалото, но од другата страна може да се види дека има црви во него. „Портрет од животот на социјалните мрежи“, пишува тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum