ЦРНO, МРЕЖЕСТО И УЛТРАПРОВОКАТИВНО: Јелена Карлеуша во костум од кој е невозможно да се тргне погледот(ФОТО)

9 октомври, 2020
306823_jk-grand-06102020-0003_ff

Уште еднаш Карлеуша со својата облека покажа дека е една од најхрабрите на естрадата

Пејачката Јелена Карлеуша избра облека што е повеќе од провокативна за новото снимање на шоуто „Звездите на Гранд“! Овој пат таа се појави облечена во црно, а нема сомнение дека го привлече вниманието на сите, бидејќи нејзиниот стајлинг не беше воопшто обичен.

Јелена носеше мрежест необичен костум кој ги истакнуваше сите нејзини атрибути, а во преден план беа нејзините гради. Имаше секси долна облека, проѕирен дуксер со мрежа, мрежести чорапи, халтери, големи црни очила …

Она што е сигурно е дека ретко која дама од сцената би се осмелила да избере ваква храбра комбинација!