Емина никогаш не била посреќна: Седна на подот и ја покри главата со рацете поради изненадувањето што ја чекаше!

14 октомври, 2020
емина

Пејачката ги воодушеви обожавателите со оваа спонтана и романтична слика од ходникот
Пејачката Емина Јаховиќ објави фотографија на Инстаграм каде седи на подот со срамежлива насмевка покрај букетот цвеќе што го прими.

Насмевката на Емина наместо неа зборуваше колку е среќна, а таа беше во куќно издание и се сликаше во ходникот.

Со оглед на нејзината неодамнешна изјава дека сè уште не пронашла вистинска љубов по разводот со Мустафа Сандал, со кого има два сина, се претпоставува дека Емина очигледно ги добила овие цвеќиња од пријател.

Некогаш, некои денови се вакви… Среќа – напишала покрај сликата која на многумина им е многу пријатна токму поради нејзиното издание во кое не ја гледаат толку често.
Да потсетиме, Емина Јаховиќ неодамна го посети Белград, каде го претстави својот нов бренд за шминка „Yaemina Beauty“.

Потоа, како гостин во емисијата „Амиџи шоу“, на јавноста и ја покажа својата прва тетоважа, а станува збор за имињата на нејзините синови, Јавуз и Јаман. Иако не е fanубител на тетоважи, таа ја направи оваа мала работа на нејзината рака, изјавувајќи дека тоа е единственото нешто што и паднало на ум, бидејќи никогаш нема да зажали.