Еве како изгледаше Дара Бубамара: Без силиконски гради и пластични операции!

15 септември, 2020
дара

Дара Бубамара многу се смени откако ја започна својата музичка кариера. Во 1989 година, таа се приклучи на групата „Дара Бубамара шоу бенд“, на која и требаше пејачка, а потоа тргна да го освои Балканот.

Порано имаше кратка руса коса по која беше препознатлива, а денес обично носи инсерти и надградби.

Многумина коментираат дека Дара денес не личи на нејзиното „старо“, и дека изгледала подобро сè додека не направила пластична операција, а од друга страна има и такви кои велат дека пејачката денес никогаш не изгледа подобро.

Да се потсетиме, Дара неодамна јавно го покажа своето момче Тони, кој е 24 години помлад од неа и со кого уживаше цело време на Малдивите.