ФОТО ОД 60 000 ЛАЈКА: Облече ленти и ги соблече панталоните – погледнете што направи сега Јелена Карлеуша! (ФОТО)

23 ноември, 2020
jk

Јелена Карлеуша повторно го запали Инстаграм!

Пејачката навистина никогаш не изгледала подобро, за што сведочат силните голи слики што ги објавува секој ден.

Така е и сега!

Заедно со објавата „Никогаш не дозволувајте другите да ви кажуваат како да живеете“ има и фотографија каде и се соблекуваат панталоните, а горниот дел е подигнат … погледнете!