„Јас кога ќе се скарам со сопругата, не ѝ дозволувам да спие со мене“- Вељко го објави ОВА па ѝ се обрати на Богдана

24 октомври, 2020
bojovic300120190016-830x0

Ражнатовиќ и Богдана уживаат во бракот скоро една година, а нивниот син Жељко е круна на нивната љубов

Вељко Ражнатовиќ веќе неколку години ужива во љубовната врска со Богдана Ражнатовиќ, со која го доби синот ,Жељко Ражнатовиќ, пред повеќе од пет месеци, на 3 јуни.

Сега се пошегува на социјалните мрежи и објави статус во кој објасни што се случува кога се кара со сопругата Богдана.

– Кога се карам со сопругата, не ја оставам да спие со мене на каучот, не ми е гајле, нека се грчи на брачниот – пишува на фотографијата, на која Вељко ја означи својата драга и додаде: „Да се знае“

Да потсетиме, Вељко и Богдана ја крунисаа својата љубов со брак, а се заколнаа на вечна љубов пред скоро една година, на 24 ноември минатата година.

По седум месеци брак, тие добија и син кој го носи името на неговиот дедо, Жељко Ражнатовиќ Аркан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum