ГОЛИТЕ НОЗЕ на Анастасија Ражнатовиќ од кои ќе ви застане здивот! (ФОТО)

13 септември, 2020
anastasija

Каква фигура!

Анастасија Ражнатовиќ прошета во минијатурен беж комплет како на модна писта и ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм.

Нејзината фигура беше истакната со мал топ, а нејзините долги нозе дојдоа до израз.