Игор Којиќ виден како заминува без Северина: Камерата го „улови“ ОВА:

25 септември, 2020
seve-keba-foto-srbijadanas


Со месеци се зборуваше декане цветаат рози во бракот на Северина и Игор Којиќ, а овие гласини дополнително ги разгори и фактот што ниту еден од нив не објавија заеднички фотографии за време на нивниот одмор во Хрватска, од каде редовно се рекламираа на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

🎬🎬🎬

A post shared by Igor Kojić (@igorkojic) on


Видео кое уште еднаш ги заинтригира сите оние кои шепотат за нивната врска беше објавено денес на неговиот Инстаграм профил. На видеото се гледа како Игор се враќа од Загреб самостојно, во автомобилот ја пее песната на Бајага „422 до Белград“ и дали навистина некои работи не се во ред во неговиот однос со Северина, или едноставно не треба да се правдаат пред публиката и да ги стават знаење дека сè е во најдобар ред – времето ќе покаже.

Igor Kojić