ИСФРЛЕН ОД ЗАДРУГА! Мораше да ја напушти куќата во истиот момент- се заледи кога СЛУША! За него борбата за опстанок е ЗАВРШЕНА (ВИДЕО)

2 октомври, 2020
379228_kuca_f

Што си играше, што си играше!

Синоќа имаше вонредни номинации во „Задруга“, а Владислав Мандиќ го напушти шоуто.

Веднаш штом пристигна во студиото кај Душица Јаковљевиќ, Влада откри дека не бил изненаден.

– Не можам да кажам дека бев изненаден, влегов неподготвен, ви благодарам на сите за пружената шанса – рече тој.

Владислав се осврна и на фактот дека тој покажа симпатии за Анѓела Миленковиќ Анаконда.

– Сакав да воспоставам контакт со многумина, особено со девојките. Анѓела е многу добра девојка – рече Владислав, а што друго рече во студиото, слушнете во видеото подолу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum