Излегоа нови детали! Кристијан ја крие својата вонбрачна ќерка!

13 ноември, 2020
крис

Познато е дека Кристијан Голубовиќ има две деца, синот Лазар со неговата прва сопруга и ќерката Вера, кои ги имаше пред 5 години. Сепак, неговиот поранешен пријател тврди дека Кристијан ја крие својата 17-годишна вонбрачна ќерка.

Според неговиот прв сосед од Коњарник, каде што тогаш живеел Голубовиќ, неговата ќерка е родена од некоја Јелена со која имал кратка врска пред да замине во Грција.

Го познавам Кристијан откако се пресели во таа област. Јас сум малку помлад од него, но многу се дружевме во тоа време. Ги познавам сите негови девојки од тој период. Тој зборува за многу луѓе, но никогаш не ја споменува Јелена затоа што таа му ја криеше бременоста. Таа беше најдобрата риба во околината, сите ја сакаа. Кристијан полудел по неа. Не му требаше долго за да ја заведе и сите пријатели му завидуваа. Сепак, по неколку месеци врска, тој мораше да замине во Грција една година, а потоа нивната приказна остана недовршена. И кога се вратил полн со пари, таа му рекла дека родила девојче и дека детето е негово. Тој беше во шок и беше многу лут што таа не го извести веднаш дека ќе роди дете, па се сомневаше дека тоа е негово – објаснува соседот на Кики, Бане и продолжува:

Kristijan Golubović

Се сеќавам дека тој дојде кај мене лут како рис затоа што Јелена го донесе пред готовиот чин! Тој се згрозил што таа излажала и скрила дека е бремена. Тој не знаеше што да прави, бидејќи тој веќе долго време не беше во Белград, а таа се пресели на другиот крај на градот, па никој не ја пречека. Не спиеше два дена размислувајќи што да прави и како да се постави. Тој ја замолил да направи ДНК тест за да се осигура дека нејзината ќерка е негова. Сепак, Јелена не сакаше ниту да слушне за тоа, го смени телефонскиот број и повеќе не му се јави. Тогаш му беше жал што можеби реагираше набрзина, но тој сепак беше убеден дека таа сака да му даде дете кое не беше негово. Подоцна се каеше, но никогаш повеќе не ја најде. Таа девојка сега има околу 17 години и знам дека Кики не кажа никому дека постои. Толку години ја криеше оваа тајна, бидејќи сигурно се јаде, за што сè уште не знае дали е навистина негова. Иако, ако е, верувам дека нивните патишта во одреден момент ќе се вкрстат – рече Бане.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi