Јелена Карлеуша привлече внимание со новиот комбинизон! (ФОТО)

2 октомври, 2020
јк

Ова лето, Јелена Карлеуша привлече воздишки, машката популација на следбеници на нејзиниот Инстаграм профил, кој брои над два милиони.

Секојдневно објавува фотографии од различни костими за капење, кои изгледаат брутално на нејзиното извајано тело, а денес ја премести границата, па го запали Инстаграм во комбинезон, чија боја е обесена со црни дезени. Нејзиното тело беше совршено изразено овој пат, како и бујните гради.

View this post on Instagram

Milfin’ In @duckieconfetti

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Нејзиниот стајлинг привлече големо внимание и овој пат, а тоа е она што Јелена дефинитивно го прави најдобро! Сите беа воодушевени од тоа како Јелена овој пат успеа да го облече целиот комбинезон со потпетици. Фотографијата изброја илјадници лајкови за краток временски период, а претпоставуваме дека Јелена ќе продолжи да не изненадува со своите комбинации на облека и во деновите што доаѓаат!