Јелена Карлеуша во ЗЛАТЕН фустан што ги надмина нејзините секојдневни изданија! (ФОТО)

6 октомври, 2020
јк

Карлеуша е позната по тоа што не се двоуми да носи најхрабри фустани и носии, а најновиот стајлинг по ред е само еден од тие.

Имено, пејачката носеше тесен златен фустан со необичен крој. Додека долниот дел од фустанот ги покрива нејзините нозе, горниот дел открива скоро сè! ме потсети на многу бикини!

Гола назад, многу златни панделки и златен ѓердан – се чини дека пејачката се чувствува одлично во толку врела комбинација.

Таа ги истакна градите и стомакот, како и витката линија, за што доби неколку пофалби во последните месеци.